Konvolut 3 grafických listů
Konvolut 2 grafických listů; Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha), Novoročenka JUDr. Josefa Trunce na rok 1957, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Tichý 56, suchá jehla/papír, 7 x 8 cm; Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha), Svatební oznámení Aleny Urbanové, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Tichý 57, suchá jehla/papír, 6,5 x 10 cm; Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov), Ruka v rouně (pozdější otisk z básnické sbírky Rty a zuby), nesignováno, suchá jehla/papír, 18,5 x 13 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Konvolut 3 grafických listů
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |